NASZE USŁUGI

ZAPEWNIENIE SATYSFAKCJI KLIENTA

AKCESORIA

COŚ WIĘCEJ NIŻ GRILLOWANIE

MOŻLIWOŚCI

  • PIECZENIENasi klienci dziś są bardziej wykształceni w temacie żywności. Są również bardziej otwarci na nową gamę produktów spożywczych. Z grillem Carbon Diablo masz okazję do rozszerzenia Twojego menu i Twojego biznesu. Grillowanie staje się dziś bardzo popularne, nie dlatego ,że robi się co raz cieplej, a dlatego, że grillowane jedzenie smakuje wyśmienicie.

  • WĘDZENIE NA ZIMNODlaczego tak wiele grilli ma ograniczone możliwości przygotowania potraw. Grill to nie tylko hamburgery i kiełbaski, świat żywności czeka na Ciebie. Być może zatrzymałeś się w miejscu, ponieważ do tej pory używałeś gazowego grilla, który zabija smak jedzenia z grilla węglowego. Może Twój grill jest otwarty i zaczyna brakować mu ciepła już po godzinie gotowania? 

  • GRILLOWANIECo jeśli twoja firma mogłaby przygotować pieczeń ważącą 35 kg w ciągu 5 godzin?Co jeśli mógłbyś przygotować grilla dla 100 osób z wykorzystaniem jednego grilla?Co jeśli mógłbyś przygotować roladki schabowe dla 120 osób?

  • SMAŻENIE.Możesz powoli gotować przez 10 godzin. Możesz podnieść lub obnizyć temperature bez otwierania pokrywy. Możesz przygotować całą jagnięcą pieczeń, rybę, pizze, ziemniaki, warzywa. Powierzchnia robocza to, aż 1500mm x 600 mm. 

JAKOŚĆ

Nasze produkty są wytwarzane w Europie, w celu zapewnienia najwyższej

 jakości dla naszych klientów. Kazdy produkt jest sprawdzany w fabryce.

Staramy się wykonywać nasze produkty maszynowo, tak aby były tak

dobre jak to tylko możliwe.

GWARANCJA

Wraz z zakupem naszych produktów otrzymujesz również gwarancję premium. Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, udzielamy więc na nie gwarancji nawet do 3 lat.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Komercyjny grill dla profesjonalistów, zakładów żywienia, restauracji,

stołówek oraz firm kateringowych.

 

o nas

Chciałem tylko żeby rodzice byli ze mnie dumni

Historia grillowania od 1980 roku.

 

 

 

Carbon Diablo jest dziś symbolem innowacji związanej z grillami wielkiego formatu, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery.

 

Firmę BBQ Aps założył Alex Provstgaard, pierwotny właściciel Kbgrillfester, która specjalizuje się w grillowaniu od ponad 30 lat. Wspólpracujemy z wieloma osoboami uznanymi w świecie kuchni, w tym z kucharzami znanymi

z duńskiej telewizji np. Nikolaj Kirk i Henrik Boserup.

 

Nasze motto to ciągłe udoskonalanie naszych produktów, szukanie co raz to nowych rozwiązań. Nieustannie rozwijamy nasze akcesoria Carbon Diablo.

 

Przez lata prowadzenia biznesu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, co w naszych produktach jest niezbędne

i czego oczekują klienci.

ZNAJDŹ NAS NA

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

NASZ ZESPÓŁ

ALEX PROVSTGAARD

ANETA SIEJA

ADAM KAMIŃSKI

PAWEŁ DRABIK

 CEO

Sales Manager

Creative Head

Marketing Head

Alex Provstgaard  - CEO

 

 

alex.provstgaard@gmail.com

+ 45 29288117

 

 

 

Aneta Sieja - Sprzedaż

 

anett.sieja@gmail.com

+ 48 506 356 399

 

KONTAKT

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.